Bezpieczeństwo zakupów

  • Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
  • Jeśli klient składając zamówienie zgodzi się na otrzymywanie "gazetki Transit.pl", jego dane (adres e-mail) będą wykorzystywane również w celu wysyłania tejże gazetki. W każdej chwili z otrzymywania gazetki w łatwy sposób można skutecznie zrezygnować.
  • Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu Transit.pl są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
  • Struktura witryny sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryn nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.

 

Usługi kurierskie dla Transit.pl świadczy największa firma kurierska w Polsce co daje pewność, że zamówione przez Państwa towary dotrą we właściwe miejsce i bez uszkodzeń.