Sierpniowe Promocje

Nasz sklep dla wszystkich naszych czytelników i klientów przygotował specjalne promocje i rabaty:

  1. Cazo Legowisko Blue Rose w cenie: 128zł http://luxurypethouse.pl/dospania/legowiska/cazo-blue-rose-legowisko-okragle-50cm.html
  2. Pinkaholic Viola szelki w cenie: 69zł http://luxurypethouse.pl/wyprzedaz/pinkaholic-viola-szelki-a-rozowe.html
  3. Puppia Gala II szelki w cenie: 69zł http://luxurypethouse.pl/wyprzedaz/puppia-gala-harness-ii-a-szelki-bezowe.html
  4. Pinkaholic Matelot szelki w cenie: 69zł http://luxurypethouse.pl/wyprzedaz/pinkaholic-matelot-szelki-a-granatowe.html
  5. Dobaz Logo Classic Kurtka w cenie: 55zł http://luxurypethouse.pl/wyprzedaz/dobaz-logo-classic-kurtka-czerwona.html
  6. Dobaz Koszulka polo w cenie: 40zł http://luxurypethouse.pl/ubranka/koszulki/dobaz-koszulka-polo-lososiowa.html

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla was :)

Zniżki ważne do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz